Cart 0
 

 kontakt oss

 
Skjermbilde 2019-08-19 kl. 17.03.30.png

 

Skjermbilde 2019-08-19 kl. 17.04.11.png

Mundal Gruppen, Radøyvegen 387, 5938 Sæbøvågen
+47 56 34 99 10
mundal@mundal.no


Vidar Aasgård
Subsea
Salg og prosjektleder
+47 952 08 292
vidar@mundal.no

Truls Reigstad
Subsea
Produksjonsleder
+47 926 47 050
truls@mundal.no

Helge Hordvik
Boat & Marine
Prosjektleder båt
+47 901 27 993
helge@mundal.no

Atle Landro
Boat & Marine
Daglig leder
+47 908 84 293
atle@mundal.no

Astrid Landro
Boat, Subsea, Marine
Økonomi
+47 900 70 117
astrid@mundal.no

 

dersom du har spørsmål eller ønsker å vite mer om hva vi kan levere kan du fylle ut skjemaet nedenfor, så tar vi kontakt med deg.